+90 216 577 00 27
Hakkımızda

BENAR İNŞAAT   yıllardır alanında ihtisaslaşmış ekimiz ile aynı çatı altında birleşerek yapı sektöründe profesyonel yaşantımızda edinmiş olduğumuz tecrübelerin birikimleri ile günceli ve trendi takip ederek, yarını planlayarak kaliteli hizmeti ilke edinip, enerjisini kadrosunun genç, dinamik, eğlenceli ve pozitif olmasından alan, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler, anında çözüm odaklı projeler ve uygun hedef kitlenin markayla birleştirilerek müşteri ihtiyacına göre özel çözümler geliştirip, geri dönüşlerini en üst düzeylerde gerçekleşmesine zemin sağlamayı hedefledik.

Bu hedef ilkemiz için 2007 yılında şirketimizin kurumsallaşma aşamasını hızlı ve emin adımlarla başlattık ve tamamladık.

Bugüne kadar bitirilen projelerde, kalite ve mimarlık – mühendislik değerleri ön planda tutarak, projenin zamanında eksiksiz ve müşteri memnuniyetine azami değer vererek tamamlanmasını sağladık. Faaliyet alanımız olan Konut, fabrika, iş merkezi, otopark, okul gibi yapıların ince ve kaba işlerinin yanı sıra, uzman ekiplerimizle yine konumuzda uzmanlaştığımız dekorasyon, restorasyon ve konsept oluşturma konularında da kurumsal bir çok firma şirketimizi çözüm ortağı olarak tercih etmesi bizi ayrıca mutlu etmiştir.

  Kaba inşaat alanında faaliyetimize 20.000 m2 alanı kaplayacak kalıp, iskele malzemesi, Kule vinçlerimiz ve diğer iş makinalarımız ile sektörde iddialı, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden, mimar ve mühendis kadromuz, konusunda deneyimli ekiplerimizle insan kaynağına çok değer veren şirket unvanımızla hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Saygılarımızla;

Resimler
Copyright © 2011 - 2019  Benar İnşaat A.Ş
Web Yazılım & Tasarım Nazarweb
..